\ Zasady otrzymania kodu Legimi - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

• 1 sierpnia 2024
  • 2 września 2024
Jak otrzymać kod?
  • Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie Czytelnicy, którzy posiadający ważną kartę biblioteczną oraz mający uregulowane należności i zobowiązania wobec Biblioteki.
  • Na początku miesiąca przyjdź do Biblioteki i odbierz darmowy, miesięczny kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.
  • Jeżeli nie możesz odebrać kodu osobiście to napisz email- brane pod uwage są tylko emiale wysłane pierwszego roboczego dnia miesiąca. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Aby otrzymać kod , należy wysłać e-mail na adres: mbp.reda@gmail.com. W treści prosimy podać imię i nazwisko i nr karty bibliotecznej.
  • Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę lub niedzielę lub święto to kody wydawane są w najbliższy dzień roboczy.
  • Uwaga: kody nie będą wydawane telefonicznie.
  • Ważne: liczba kodów w miesiącu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Każdy Czytelnik może otrzymać tylko 1 kod w miesiącu.
  • Biblioteka zastrzega sobie prawo do odmowy wydania bezpłatnego kodu dostępu do platformy e-booków Użytkownikowi w przypadku, gdy dwukrotnie w okresie ostatnich 3 miesięcy stwierdzono brak aktywacji udostępnionych mu kodów.
  • Biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami Czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody Legimi.