\ Zapraszamy na wystawę prac Teresy Mireli Jałochy. - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

Zapraszamy na wystawę prac Teresy Mireli Jałochy.

Zapraszamy na wystawę prac Teresy Mireli Jałochy.

Zapraszamy na wystawę prac TERESY MIRELI JAŁOCHY.
Artystka mieszkająca obecnie w Rumi, od około 12 lat tworzy obrazy różnymi farbami (olej, akryl, tempera).
Studiując na ASP w Gdańsku stworzyła kilka ciekawych prac komputerowych tzw. Digital-Art . Jedna z nich przedstawia nienarodzone dziecko, inne to m.in. pejzaże nadmorskie Gdyni , wnętrze uczelni. Wiele prac to abstrakcje.
Niedościgłym mistrzem dla niej jest William Turner, angielski artysta jeden z prekursorów impresjonizmu.
Artystka cały czas szuka nowych wyzwań artystycznych, czego dowodem jest jej fascynacja od kilku lat ceramiką szkliwioną artystyczną i użytkową.
Tworzy prace oddające ducha dawnej epoki.
To jest jej szósta indywidualna wystawa artystyczna.
Finisaż wystawy prac Teresy Mireli Jałochy odbędzie się w Bibliotece 28 maja (wtorek) o godz. 17:00).
Zapraszamy!