\ DKK zaprasza na rozmowy o książce „Szczygieł” - Donny Tartt - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

DKK zaprasza na rozmowy o książce „Szczygieł” – Donny Tartt

04 stycznia

DKK zaprasza na rozmowy o książce „Szczygieł” – Donny Tartt

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza klubowiczów i sympatyków dobrej książki 19.01 /wtorek/ o godz. 16:00

Rozmawiać będziemy o książce Donny Tartt „Szczygieł”.

Theo Decker traci matkę w zamachu i sam, cudem ocalały z wybuchu, wykrada niewielki, ukochany przez nią obraz. Mimo mocnego startu dopiero tutaj zaczyna się prawdziwa opowieść. Śmiertelnie niebezpieczny wyścig z czasem i ludźmi, który toczy się w ekskluzywnych dzielnicach i brudnych zakamarkach amerykańskich miast. Wyścig, który doprowadzi głównego bohatera aż do najciemniejszych zakątków Amsterdamu.

Informujemy, że na zainteresowanych czekają egzemplarze w/w książki.

Zapraszamy do czynnego lub biernego udziału w dyskusji przy kawie i herbacie w miłej atmosferze Biblioteki.