\ Zasady otrzymania kodu LEGIMI - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

28 sierpnia

Zasady otrzymania kodu LEGIMI

Jak otrzymać kod?
  1. Kod dostępu otrzymają Czytelnicy posiadający ważną kartę biblioteczną, którzy mają wypożyczoną przynajmniej jedną pozycję z oferty biblioteki (książka, komiks, audiobook) oraz uregulowane należności i zobowiązania wobec Miejskiej Biblioteki Publicznej w Redzie.
  2. Na początku miesiąca przyjdź do biblioteki i odbierz darmowy, miesięczny kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.
  3. Ważne: liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest Czytelnikowi zgłaszającemu się osobiście po jego odbiór. Dlatego sugerujemy odebranie kodu pierwszego dnia roboczego miesiąca.
  4. Jeżeli pierwszy dzień miesiąca przypada w sobotę lub niedzielę, to kody będą wydawane w najbliższy poniedziałek.
  5. Połowa kodów będzie wydawana mailowo. Zgłoszenia wysłane na e-mail biblioteki z datą wcześniejszą, niż 1. danego miesiąca nie będą brane pod uwagę.
    Aby otrzymać kod, należy wysłać e-mail na adres: mbp.reda@gmail.com . W treści prosimy podać imię i nazwisko oraz nr karty bibliotecznej.
    Uwaga: kody nie będą wydawane telefonicznie!
  6. Każdy Czytelnik może otrzymać tylko 1 kod w miesiącu.