\ Zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem "Magicznej Ściany" - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

Zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem „Magicznej Ściany”

Zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem „Magicznej Ściany”

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na zajęcia z wykorzystaniem Magicznej Ściany.
Knowla Wall (Magiczna Ściana) to jedyne w swoim rodzaju narzędzie edukacyjne, łączące naukę z zabawą.
Magiczna Ściana to wspaniała rozrywka. Rzucając piłkami w interaktywny ekran dzieci ruszają się i ćwiczą koordynację oraz celność. Rzucanie piłeczką i pogoń za nią, by móc kolejny raz trafić w nasz cel, to fantastyczny sposób na rozładowanie ogromnych pokładów energii, którymi niewątpliwie dysponują dzieci. Dzięki pakietowi gier z różnych dziedzin, dzieci bawią się będąc aktywni ruchowo. Gry treningowe pozwalają na rozwijanie refleksu i celności oraz wprowadza element zdrowej rywalizacji. Aplikacje logiczne ćwiczą w dzieciach zdolność planowania i przewidywania.
W grze może uczestniczyć w tym samym czasie nawet do kilkunastu graczy. To ogromna zaleta, gdy w grupie jest dużo dzieci.
Zapisy pod nr 58 678 33 48