\ Wręczenie nagród w Konkursie "Pomorskie Dla Seniorów" - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

Wręczenie nagród w Konkursie „Pomorskie Dla Seniorów”

11 lipca

Wręczenie nagród w Konkursie „Pomorskie Dla Seniorów”

9 lipca 2023 w Fabryce Kultury w Redzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród Marszałka Województwa Pomorskiego w konkursie
„Pomorskie Dla Seniorów”.
Laureatem w kategorii „Przyjaciel Seniora”
– Uniwersytet Trzeciego Wieku w Redzie.
Laureatem w kategorii „Zwyczajny – Niezwyczajny Senior”
– Michał Kaczmarek
Laudację przeczytała Barbara Bałka, pełnomocniczka do spraw senioralnych Urzędu Marszałkowskiego.
Nagrody wręczała Radna Sejmiku Województwa Pomorskiego – Iwona Mielewczyk.
Dziękujemy Szanownej Kapitule Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego za to szczególne wyróżnienie. Jest ono dla nas ważne, ponieważ już niedługo Uniwersytet III Wieku w Redzie będzie obchodził swoje dwudziestolecie.
Dziękujemy wszystkim wykładowcom za to, że dzielą się z nami swoją wiedzą i czasem.
Dziękujemy władzom Miasta Redy za wsparcie, życzliwość i pomoc.
Dziękujemy Pani Bożenie Natzke, byłej dyrektor biblioteki, która współtworzyła nasz uniwersytet i przez 18 lat się nim opiekowała.
Dziękujemy grupie artystycznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Redzie za przygotowanie wspaniałej oprawy tej uroczystości.
Dziękujemy dyrektorowi Tomaszowi Wiśniewskiemu za gościnne progi Fabryki Kultury w Redzie
Fot.: M. Kaczmarek