\ "Historie rodzinne w tle" - spotkanie z Olgą Dębicką - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

„Historie rodzinne w tle” – spotkanie z Olgą Dębicką

„Historie rodzinne w tle” – spotkanie z Olgą Dębicką

23.05 /środa/ o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie z pisarką i dziennikarką Olgą Dębicką autorką książki „Fotografie z tłem. Gdańszczanie po 1945 roku”

Fotografie z tlem 2017 _OKLADKA.indd

Olga Dębicka – Dziennikarka, pisarka, podróżniczka. Autorka książek m.in. Marka Hłaski widzenie świata,  Fotografie z tłem. Publikowała od Dziennika Bałtyckiego  po Dialog Deutsch-Polnisches Magazin, przez 12 lat  związana z portalem z portalem Wirtualna Polska. Obecnie od 14 lat stały współpracownik National Geographic. Laureatka nagród dziennikarskich i literackich m.in.: Nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich (Polski Pulitzer), wyróżnienie pod patronatem Nowego Dziennika z Nowego Jorku, Pro Libro Legendo, Grand Press, nominowana do Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarzy, uhonorowana Golden Pen Top Journalist Award 2015. Prywatnie mama małoletniego Kosmy, mieszka w Gdyni.