\ Spotkanie autorskie z autorem kryminałów - Adrianem Bednarkiem - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

Spotkanie autorskie z autorem kryminałów – Adrianem Bednarkiem

Spotkanie autorskie z autorem kryminałów – Adrianem Bednarkiem

14 maja /wtorek/ o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie z autorem poczytnych kryminałów – Adrianem Bednarkiem.
Adrian Bednarek jest autorem licznych thrillerów. Dotarł do szerszego grona odbiorców dzięki książkom z serii o Kubie Sobańskim, którą rozpoczął bestsellerowy „Pamiętnik diabła”. Kolejne książki opowiadają o losach seryjnego mordercy, który grasuje na terenie Krakowa. Bednarek nazywany jest mistrzem konstruowania skomplikowanych czarnych charakterów. W swoich książkach stara się jak najbardziej szczegółowo wejść w tajemniczy umysł mordercy i za to pokochały go rzesze czytelników i czytelniczek z całej Polski.
Do tej pory w serii ukazały się kolejno: „Pamiętnik diabła”, „Proces diabła”, „Spowiedź diabła”, „Wyrok diabła”, „Piętno diabła”, „Rywal diabła”, „Pokusa diabła”.
15 lutego tego roku premierę miała jego najnowsza książka: „Stella. Narodziny psychopatki”.