\ NASBI - cyfrowa biblioteka internetowa - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

NASBI – cyfrowa biblioteka internetowa

13 września

2019

NASBI – cyfrowa biblioteka internetowa

Pomorskie biblioteki w ramach konsorcjum koordynowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku mają możliwość udostępnienia cyfrowych zbiorów NASBI swoim czytelnikom. Czytelnicy za pomocą kodu, który można odebrać w bibliotece, uzyskają wygodny dostęp do tysięcy e-booków, audiobooków i treści audiowizualnych.

NASBI to biblioteka cyfrowa, w której czytelnicy znajdą ofertę polskich wydawców komercyjnych – w tym codziennie dodawane nowości rynkowe. Obecnie zasoby biblioteki to niemal 12 tys. pozycji dostępnych w trzech formatach: e-bookach, audiobookach i kursach video. Za pośrednictwem NASBI ponad 50 renomowanych wydawców udostępnia swoje dzieła czytelnikom bibliotek publicznych, akademickich oraz pracownikom firm. Są to m.in. Nasza Księgarnia, Prószyński, Karakter, Replika, Editio, Smak Słowa, Helion, Bezdroża, Onepress i inne. To bogata baza wiedzy oraz narzędzie kulturalnej rozrywki.

Jeśli Twoim celem jest ciągłe doskonalenie i szukasz literatury podnoszącej kompetencje albo po prostu relaksujesz się przy lekturze renomowanych wydawnictw, w NASBI znajdziesz to, czego szukasz – to Twoje centrum wiedzy i czytelniczej rozrywki.

Instrukcja krok po kroku:

  1. Wejdź na stronę nasbi.pl, kliknij „zaloguj się”.
  2. Kliknij „dołącz już dziś” i załóż konto czytelnika.
  3. Aktywuj konto za pomocą linka, który otrzymasz mailem.
  4. Przy pierwszym logowaniu wpisz kod dostępu.
  5. Korzystaj z książek, audiobooków i kursów wideo w przeglądarce.
  6. Pobierz z Google Play aplikację NASBI na urządzenia mobilne, zainstaluj, zaloguj się i czytaj na telefonie lub tablecie.

 

bądź na bieżąco

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w Redzie