\ Majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

Majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbyło się wczoraj, toczyło się wokół książki Heather Morris „Tatuażysta z Auschwitz”. Jest to powieść oparta na faktach o miłości zrodzonej w bólu i cierpieniu jaki towarzyszy głównym bohaterom będącym w obozie koncentracyjnym. Opinie były podzielone. Część uznało, że to smutna, przerażająca i pełna okrucieństwa opowieść, która daje siłę i wiarę w to, że miłość zdarza się wszędzie, bez względu na miejsce i sytuację. Natomiast niektórzy uznali, że czytali bez emocji, historia nie chwyciła ich za serce, a fabuła nie wzbudziła większego zaciekawienia. Autorka ich nie przekonała, a historia Lalego nie urzekła.

Następne spotkanie odbędzie się 25.06.2024r. , a omawiać będziemy książkę:
Éric-Emmanuel Schmitt „Tajemnica pani Ming”. Zapraszamy! Egzemplarze do odbioru w bibliotece.