\ Biesiada Literacka - artyści w sieci. Spotkanie on-line z Markiem Kamińskim - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

Biesiada Literacka – artyści w sieci. Spotkanie on-line z Markiem Kamińskim

13 października

2020

Biesiada Literacka – artyści w sieci. Spotkanie on-line z Markiem Kamińskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie serdecznie zaprasza na spotkanie z Markiem Kamińskim, podróżnikiem ekstremalnym, innowatorem i filozofem.

Jako pierwszy w świecie zdobył oba bieguny Ziemi bez pomocy z zewnątrz. 23 maja 1995 roku biegun północny, a 27 grudnia 1995 roku biegun południowy, za co został wpisany do Księgi rekordów Guinessa. Jest autorem licznych książek, takich jak: „Nie tylko biegun”, „Moje wyprawy”, „Razem na Bieguny”, „Marek – chłopiec, który miał marzenia”, „Marek i czaszka jaguara”, „Moje życie polarnika” i inne.

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu Studia Konsulatu Kultury „Biesiada Literacka – artyści w sieci”, prowadzi je Krystian Nehrebecki.
Projekcja „Biesiady Literackiej z Markiem Kamińskim” odbędzie się w czytelni na dużym ekranie we wtorek 20.10 o godz. 16:00. Zapraszamy do zapisów telefonicznych pod nr /58/678-33-48. Liczba miejsc ograniczona.

Od środy 21 października Biesiada będzie dostępna on-line na stronie  internetowej biblioteki oraz na bibliotecznym facebooku.
Poniżej link:

Marek_Kamiński

bądź na bieżąco

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w Redzie