\ Powiatowy Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

Powiatowy Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek

Powiatowy Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek

Tegoroczne święto bibliotek i bibliotekarzy z terenu powiatu wejherowskiego odbyło się w naszej bibliotece.
Organizatorem wydarzenia była Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wejherowie. Bibliotekarze, lokalne władze oraz przedstawicielki Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku spotkali się, aby wspólnie uczcić Powiatowy Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek. Wydarzenie to było wyjątkową okazją do podziękowania wszystkim bibliotekarkom i bibliotekarzom za ich zaangażowanie i codzienną pracę na rzecz kultury i czytelnictwa.
Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Barbarze Gusman, całej ekipie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wejherowie oraz wszystkim uczestnikom za to wyjątkowe spotkanie.
Dziękujemy władzom Urzędu Miasta Redy oraz Powiatu Wejherowskiego za udział w wydarzeniu oraz za słowa wsparcia.
Po części oficjalnej i zwiedzaniu nowej siedziby biblioteki, nastąpił czas relaksu przy wspólnym stole.
Wydarzenie uświetnił występ iluzjonisty Kajetana.
Fot. M. Kaczmarek