\ Legimi - czytaj darmowe e-booki - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

Legimi – czytaj darmowe e-booki

Legimi – czytaj darmowe e-booki

Od stycznia 2020 r. czytelnicy redzkiej biblioteki w ramach projektu „Legimi – konsorcjum Pomorskie” mają bezpłatny dostęp do ponad 60 000 tytułów e-booków, przede wszystkim z dziedziny literatury popularnej (bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka, powieści obyczajowe i romanse).

Można je czytać za pośrednictwem wybranych czytników, a także na komputerach, tabletach i smartfonach.

Aby wypożyczyć e-booka, należy pobrać unikatowy kod od bibliotekarza.

Następnie:

1. Wejdź na stronę www.legimi.pl/pomorskiei wpisz unikatowy kod, który wręczono Ci w naszej bibliotece.
    Uwaga! Masz na to czas do końca miesiąca, w którym otrzymałeś kod (karta czytelnika jest niezbędna)
  2. Zaloguj się lub załóż darmowe konto w Legimi
  3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną w Google Play (system operacyjny Android), iOS (AppStore) lub Windows Phone (Windows Phone Store)
  4. Zaloguj się do aplikacji i czytaj e-booki bez ograniczeń przez cały miesiąc! Jeżeli po tym czasie nadal chcesz korzystać z Legimi przyjdź odebrać nowy kod dostępu

Informacje ogólne:

• Czytanie e-booków jest możliwe na większości smartfonów, tabletów, komputerów i czytników.
  • Publikacje można czytać na dwóch różnych urządzeniach jednocześnie.
  • Do pobrania książki niezbędny jest dostęp do internetu, natomiast czytać można w trybie offline.
  • Kod otrzymany w bibliotece jest ważny do końca miesiąca kalendarzowego.
  • Czytelnik ma dostęp do swojego konta przez miesiąc od momentu uaktywnienia kodu.
  • Po otrzymaniu nowego kodu czytane pozycje otworzą się na ostatnio czytanej stronie.
  • Dostęp do konta umożliwia tworzenie własnej biblioteczki i czytanie nieograniczonej liczby książek.
  • Dostęp do e-booków jest całkowicie darmowy.

Jeżeli będziesz miał pytania w sprawach technicznych, napisz na adres: support@legimi.com

*Aplikacje na iPada, iPhona, Androida, Windows Phone, Windows 8 i czytniki (z wyłączeniem Kindle)